Connect with us

Technika, technologie, nowości

Innowacyjne kombinacje frezów od LEUCO

Nowości rynkowe

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny, Meblarski i Leśny

Opublikowane:

/

/ Odsłon: 123
Kurier Drzewny

Firma LEUCO wprowadza na rynek dwie nowe kombinacje frezów z obrotem w prawo/lewo do wymiarowania i łączenia materiałów paneli na maszynach CNC ze stołami konsolowymi. Frezy trzpieniowe posiadają segment tnący, obracający się zarówno w kierunku przeciwnym, jak i zgodnym do ruchu wskazówek zegara.Każdy z nich można wykorzystać, przesuwając wzdłuż osi Z i zmieniając kierunek obrotu.

 

W szczególności przy frezowaniu połączeń narożnych płyty stołu roboczego rozwiązanie to gwarantuje bezwiórowe cięcie krawędzi poprzez frezowanie obu stron konwencjonalnym cięciem przy użyciu tylko jednego frezu.

Dzięki temu nie ma już potrzeby używania dwóch różnych narzędzi, zatem oszczędza się czas związany z całkowitą wymianą narzędzia, a ponadto można zyskać wolne miejsce w magazynku narzędziowym.

Sprawdzona geometria krawędzi tnących DIAREX z dużymi przeciwnymi kątami ścinania zapewnia czyste krawędzie nawet w przypadku delikatnych powłok. Dzięki zwartej konstrukcji korpusu wiertło gwarantuje wysoką stabilność, zapewniając płynne działanie.

"Kurier Drzewny" Miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. KONTAKT z nami: kontakt@kurierdrzewny.eu. Przeglądaj wydania Online: E-wydania. Reklamuj się u nas: Oferta www. Reklama w wydaniu drukowanym: Oferta. Artykuły w Kurierze Drzewnym: Artykuły.

Czytaj dalej
Reklama
KLIKNIJ aby skomentować

Popularne w tym miesiącu