Connect with us

Wydarzenia

Wsparcie dla lokalnych szpitali od GTV

Firmy wspierają walkę z koronawirusem

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny, Meblarski i Leśny

Opublikowane:

/

/ Odsłon: 1 090
Kurier Drzewny
GTV przekazało ponad 30 tysięcy maseczek okolicznym placówkom medycznym i pracującym w nich osobom, Szpitalowi Kolejowemu im. dra med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie, Wojskowemu Instytutowi Medycznemu oraz Instytutowi „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Fot. GTV

GTV dołącza do przedsiębiorstw wspierających walkę z COVID-19. Firma przekazała szpitalom wyposażenie ochronne. 30 tysięcy maseczek trafiło do trzech szpitali w Pruszkowie i Warszawie.

GTV, działający międzynarodowo polski producent akcesoriów meblowych i oświetlenia, aktywnie wsparł lokalną służbę zdrowia w działaniach związanych z pandemią COVID-19.
– Jesteśmy polską spółką, nasza główna siedziba znajduje się w Pruszkowie. Czujemy się silnie związani z tym miejscem. To bardzo trudna sytuacja dla wszystkich, szczególnie w naszym województwie. To naturalne, że chcemy pomóc tym, gdzie jest to najbardziej potrzebne – lekarzom i personelowi, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z pandemią – mówi Marcin Piotrowski z GTV.

W ramach wsparcia GTV przekazało ponad 30 tysięcy maseczek okolicznym placówkom medycznym i pracującym w nich osobom, Szpitalowi Kolejowemu im. dra med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie, Wojskowemu Instytutowi Medycznemu oraz Instytutowi „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

– Utrzymujemy stały kontakt z każdym z tych szpitali. Wiemy, że nasze wsparcie jest bardzo potrzebne – dodaje Marcin Piotrowski z GTV.

"Kurier Drzewny" Miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. KONTAKT z nami: kontakt@kurierdrzewny.eu. Przeglądaj wydania Online: E-wydania. Reklamuj się u nas: Oferta www. Reklama w wydaniu drukowanym: Oferta.

Czytaj dalej
Reklama
KLIKNIJ aby skomentować

Popularne