Reklama

Nowa wicedyrektor targów DREMA

Małgorzata Ożóg od lipca br. jest nową wicedyrektor Targów DREMA. Małgorzata Ożóg z branżą drzewno-meblarską i targami DREMA jest związana od 2011 r. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu targów, od początku swojej kariery odpowiadała za obsługę wystawców przy wielu projektach, zarówno B2B jak i B2C.

(Oprac. A.S.)
 
Koordynowała prace nad ekspozycją m.in. takich międzynarodowych wydarzeń jak Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (COP24) oraz World Urban Forum 11 (WUF11).
 
– Moją ambicją jest osiągnięcie maksymalnej korzyści z udziału w targach, zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających – podkreśla Małgorzata Ożóg. – Planuję kontynuować politykę dynamicznego rozwoju w oparciu o inicjatywy, które mają jeszcze bardziej uatrakcyjnić formułę targów DREMA.
 
Nowa wicedyrektora zwraca uwagę na rolę kobiet w branży drzewnej i meblarskiej. W tym roku na ten temat będzie można porozmawiać m.in. podczas spotkania kobiet biznesu ph. „Jak odnosić sukcesy w świecie wyzwań”.

 
[FM_form id=”2″]

Kurier Drzewny
Kurier Drzewny
Miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku.
KONTAKT z nami: kontakt@kurierdrzewny.eu.

0 Votes: 0 Upvotes, 0 Downvotes (0 Points)

Zostaw odpowiedź

Ładowanie następnego wpisu...
Follow
Szukaj Popularne
Nowe
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...