
Targi w Europie

Klaus Plaschka, dyrektor zarządzający GHM Gesellschaft für Handwerksmessen mbH. Fot. GHM
W porozumieniu i ścisłej współpracy z instytucjami odpowiedzialnymi za targi ZVDH (Centralne Stowarzyszenie Niemieckich Wykonawców Dachów) i Holzbau Deutschland (Związek Niemieckich Mistrzów Stolarzy) – GHM Gesellschaft für Handwerksmessen mbH postanowili przesunąć termin wydarzenia DACH + HOLZ International na lato 2022 r. W wyniku pandemii koronawirusa, zmieniających się wytycznych rządowych w ciągu ostatnich dni i tygodni, warunki dla udanej oraz luźnej imprezy handlowej, zaplanowanej na 15 – 18 lutego 2022 r., uległy dramatycznej zmianie.
– Obecnie nie można przewidzieć czy do lutego sytuacja się uspokoi. Naszym głównym celem było i pozostaje zorganizowanie DACH + HOLZ 2022, który obiecuje sukces wszystkim uczestnikom. Obecnie nie możemy już tego zagwarantować na pierwotnie planowany termin wydarzenia – wyjaśnia Klaus Plaschka, dyrektor zarządzający GHM Gesellschaft für Handwerksmessen mbH.
Biorąc pod uwagę trwającą pandemię koronawirusa, wystawcy mieli nadzieję na znalezienie niezawodnej alternatywy dla lutowej daty. Z dzisiejszej perspektywy, pomimo kompleksowej strategii higieny, praktycznie niemożliwe jest, aby wystawcy, ich pracownicy i usługodawcy zaplanowali swój udział w lutowych targach.
– DACH + HOLZ International to kluczowe spotkanie branżowe dla stolarzy i dekarzy, a zatem najważniejsze targi na świecie – mówią Dirk Bollwerk, prezes ZVDH i Peter Aicher, prezes Holzbau Deutschland. – Stoimy w obliczu wielkich zmian i wyzwań, które obejmują ochronę klimatu, zrównoważony rozwój, recykling, cyfryzację i utrzymanie wykwalifikowanej siły roboczej. Jako branża musimy wspólnie stawić czoła tym zadaniom i opanować je. Aby to zrobić, potrzebujemy wymiany doświadczeń i kontaktów twarzą w twarz. Przełożenie wystawy na lato zapewnia nam do tego bezpieczne ramy.
[vc_message message_box_style=”3d” message_box_color=”alert-warning” icon_type=”openiconic” icon_openiconic=””]
DACH + HOLZ International odbędzie się w Kolonii w dniach od 5 do 8 lipca 2022 r. z tą samą koncepcją hal (hale 6, 7 i 8) oraz rozległym, otwartym terenem i taką samą, jak planowano wcześniej, infrastrukturą.[/vc_message]
[FM_form id=”2″]






