Connect with us

Wydarzenia

Zaprojektuj własną powierzchnię. Sympozjum DIPA

Sympozjum DIPA

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny i Meblarski

Dodane:

Kurier Drzewny
W lipcu 2019 roku odbyło się pierwsze sympozjum w Brixen we Włoszech. Pozytywna reakcja na to wydarzenie, a także duże zainteresowanie rynku zachęciły założycieli do przekształcenia się w zarejestrowane stowarzyszenie. Fot. DIPA

6 lutego 2020 roku w Hanowerze odbędzie się pierwsze sympozjum DIPA (Digital Printing Association) na temat projektowania powierzchni z drukiem cyfrowym. Uczestnicy całodniowego wydarzenia spotkają się na terenach wystawowych w Hanowerze, w strefie konferencyjnej hali 19. Sympozjum skierowane jest do firm, które produkują lub sprzedają indywidualnie zaprojektowane powierzchnie.

Kongres z wykładami w języku niemieckim, raporty terenowe i obszerna sieć kontaktów oferują odpowiedzi na temat: „Zaprojektuj własną powierzchnię”.

Sympozjum DIPA zachęca do wymiany między zainteresowanymi stronami i firmami, które z powodzeniem korzystają już z druku cyfrowego lub zamierzają to zrobić w przyszłość. Pozwala także poznać potencjalnych dostawców. W trakcie wydarzenia odbędzie się kongres z wykładami.

„Zaprezentowane tematy obejmą różne systemy i technologie drukowania, prawidłową obróbkę wstępną i końcową, obsługę dekoru i projektu, proces przygotowania do druku, połączenie interfejsu ze sklepem internetowym oraz największe wyzwania w druku cyfrowym.”

Zaprezentowane tematy obejmą różne systemy i technologie drukowania, prawidłową obróbkę wstępną i końcową, obsługę dekoru i projektu, proces przygotowania do druku, połączenie interfejsu ze sklepem internetowym oraz największe wyzwania w druku cyfrowym.

W trakcie zeszłorocznych majowych targów LIGNA po raz pierwszy zaprezentowano grupę DIPA, która postawiła sobie za cel udostępnienie druku cyfrowego i dalsze rozpowszechnianie go jako innowacyjnego procesu projektowania oraz dekoracji powierzchni.

W lipcu 2019 roku odbyło się pierwsze sympozjum w Brixen we Włoszech. Pozytywna reakcja na to wydarzenie, a także duże zainteresowanie rynku zachęciły założycieli do przekształcenia się w zarejestrowane stowarzyszenie.

W listopadzie 2019 roku zakończono przygotowania do założenia oficjalnego stowarzyszenia. Członkami i założycielami są: ADLER-Werk Lackfabrik Johann Berghofer, Deutsche Messe, DURST Image Technology Deutschland, DURST Professional Services, HOMAG, Li & Co i MB Digitalprint.

Zarząd objął Ali Özyilmaz, partner zarządzający MB Digitalprint. Stowarzyszenie, reprezentujące sieć współpracy zarówno dla przedsiębiorstw rzemieślniczych, jak i przemysłowych, adresuje wszystkie firmy i użytkowników, którzy zaangażowani są w proces wytwarzania powierzchni.

Są to firmy produkujące cyfrowo drukowane powierzchnie czy sprzedające drukowane cyfrowo detale oraz dostawcy zapewniający niezbędną technologię, surowce i odpowiednie usługi.

Program sympozjum zostanie opublikowany na stronie internetowej stowarzyszenia.

Rejestracja będzie możliwa na stronie:
www.dipa-surface.com/#registration

Kurier Drzewny - ogólnopolski miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. Nasza gazeta ukazuje się w nakładzie 20 000 egz. KONTAKT: kontakt@kurierdrzewny.eu

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze