GTV dołącza do przedsiębiorstw wspierających walkę z COVID-19. Firma przekazała szpitalom wyposażenie ochronne. 30 tysięcy maseczek trafiło do trzech szpitali w Pruszkowie i Warszawie.
GTV, działający międzynarodowo polski producent akcesoriów meblowych i oświetlenia, aktywnie wsparł lokalną służbę zdrowia w działaniach związanych z pandemią COVID-19.
– Jesteśmy polską spółką, nasza główna siedziba znajduje się w Pruszkowie. Czujemy się silnie związani z tym miejscem. To bardzo trudna sytuacja dla wszystkich, szczególnie w naszym województwie. To naturalne, że chcemy pomóc tym, gdzie jest to najbardziej potrzebne – lekarzom i personelowi, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z pandemią – mówi Marcin Piotrowski z GTV.
W ramach wsparcia GTV przekazało ponad 30 tysięcy maseczek okolicznym placówkom medycznym i pracującym w nich osobom, Szpitalowi Kolejowemu im. dra med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie, Wojskowemu Instytutowi Medycznemu oraz Instytutowi „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.
– Utrzymujemy stały kontakt z każdym z tych szpitali. Wiemy, że nasze wsparcie jest bardzo potrzebne – dodaje Marcin Piotrowski z GTV.