Connect with us

Aktualności

Wirtualna prezentacja maszyn Wood-Mizer LIVE

Firma Wood-Mizer obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności na terenie Europy

Dodane:

/

Wirtualna prezentacja maszyn Wood-Mizer LIVE
Firma Wood-Mizer obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności na terenie Europy


Firma Wood-Mizer obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności na terenie Europy. Globalny charakter marki sprawił, że od początku swej działalności firma wyprodukowała ponad 80 000 traków oraz wiele innych urządzeń dla przemysłu tartacznego. Dzięki innowacyjności oferowanych produktów wielu klientów Wood-Mizer może nieustannie rozwijać swoje przedsiębiorstwa oraz zamiłowanie do pracy w drewnie.

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo klientów firma zrezygnowała z organizacji corocznych Dni Otwartych, które odbywały się tradycyjnie w głównej siedzibie w Kole. Aby na bieżąco informować klientów o dostępnych produktach oraz ich modyfikacjach firma postanowiła wykorzystać nowoczesne środki multimedialne i zorganizować prezentację online Wood-Mizer LIVE.

Będzie to pierwsza tego typu prezentacja w branży tartacznej w Polsce, dostępna bezpłatnie na oficjalnym kanale Wood-Mizer znajdującym się na platformie YouTube. Wydarzenie to zostanie podzielone na bloki tematyczne, które umożliwią przedstawienie oferty skierowanej do doświadczonych zakładów oraz osób, które rozpoczynają swoją przygodę z obróbką drewna.
Prezentacje Wood-Mizer LIVE będą odbywały się zgodnie z poniższym harmonogramem:

Nowości– LT15MOBILE, LT40WIDE, LX250, SlabMizer MB200, HR250
17 września o godzinie 10.00

Maszyny przemysłowe – WB2000, MR200 TITAN
24 września o godzinie 10.00

Strugarko-frezarki – MP360, MP260, MP180, MP160
1 października o godzinie 10.00

Poznaj – LT70WIDEHEAVY DUTY
8 października o godzinie 10.00

Dla wszystkich klientów biorących udział w tym wydarzeniu Wood-Mizer przygotował specjalną ofertę promocyjną dotyczącą traków taśmowych, strugarko-frezarek, obrzynarek, części zamiennych, brzeszczotów oraz ostrzarek i rozwieraków. Dla osób zainteresowanych zakupem maszyn przygotowana będzie atrakcyjna forma leasingu.

 

Nowości w ofercie Wood-Mizer

Kurier Drzewny

Frezarko-szlifierka SlabMizer MB200

Odpowiadając na oczekiwania klientów Wood-Mizer nieustannie rozwija gamę oferowanych produktów. Podczas pierwszego bloku prezentacji przedstawiona zostanie nowa odsłona trakaLT15 w wersji MOBILE, który będzie dostępny z zestawem podwozia i homologacją drogową. Kolejną nowością będzie modyfikacja zastosowana w dobrze znanym traku LT40, który wyposażony został w szerszą niż standardowa głowicę w wersji WIDE. Tartacznicy przecierający masywne kłody zobaczą w akcji trak LX250. Nowy model rodziny LX umożliwia cięcie bardzo szerokich desek, kantówek oraz slabów, które podczas prezentacji trafią na maszynę Slab Mizer MB200, frezarko-szlifierkę idealnie nadającą się do strugania blatów wykorzystywanych w produkcji popularnych obecnie stołów z litego drewna. Osoby zainteresowane produkcją tarcicy wykorzystywanej do produkcji palet będą mogły zobaczyć dwugłowicową rozrzynarkę poziomą HR250. Szczegółowe informacje dotyczące nadchodzących nowości w ofercie Wood-Mizer zostaną omówione podczas trwania transmisji.

 

Maszyny przemysłowe

Kurier Drzewny

Wielopiła MR200 TITAN

Podczas transmisji poświęconej maszynom przemysłowym Wood-Mizer zaprezentuje wysokowydajny trak WB2000. Maszyna ta zostanie zestawiona w linii obróbki kłód, wraz z nową wielopiłą MR200 TITAN. Osoby oglądające drugi blok prezentacji Wood-Mizer LIVE będą mogły zobaczyć jak zastosowanie przemysłowych maszyn do produkcji tarcicy pozwala zaoszczędzić czas i znacznie zredukować nakład potrzebnej pracy.

 

Reklama

Strugarko-frezarki

Kurier Drzewny

Multi-strugarka MP180

Kolejna prezentacja produktów firmy Wood-Mizer skupi się na maszynach do końcowej obróbki drewna. W tym bloku tematycznym zaprezentowane zostaną strugarko-frezarki MP360 oraz MP260, które umożliwiają czterostronną obróbkę materiału w jednym przejściu. Stolarze i pasjonaci drewna zapoznają się z pracą multi-strugarki MP180, strugającej, wyrównującej i profilującej drewno bez konieczności przezbrajania maszyny. Eksperci firmy Wood-Mizer przedstawią również prostą i kompaktową strugarko-grubościówkę MP160.

 

Poznaj LT70WIDE HEAVY DUTY

Kurier Drzewny

Trak taśmowy LT70WIDE HEAVY DUTY

Ostatni blok prezentacji Wood-Mizer LIVE skupi się na traku LT70WIDE HEAVY DUTY, który zaprojektowany został w taki sposób, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych zakładów przerobu drewna o dużej skali produkcji. Elementem wyróżniającym tą maszynę jest zastosowanie wytrzymałego, bardziej masywnego niż standardowo dostępne łoże. Trak LT70WIDE HEAVY DUTY zostanie zaprezentowany wraz z rampą załadowczą oraz stołem sortującym, które znacząco zwiększają efektywność przecierania tarcicy.

Jak dołączyć do prezentacji

Aby wziąć w niej udział wystarczy wejść na oficjalną stronę woodmizer.pl/live gdzie dostępny będzie link do transmisji lub oficjalny kanał Wood-Mizer znajdujący się na stronie youtube.com/woodmizer.

Jak uzyskać poradę lub zadać pytanie Ekspertom Wood-Mizer

Aby tego dokonać wystarczy utworzyć nowe konto lub zalogować się na swoim dotychczasowym profilu Google. Pozwala to uzyskać dostęp do czatu znajdującego się pod oknem transmisji LIVE na platformie YouTube. Eksperci Wood-Mizer odpowiedzą na pytania podczas sesji Q&A, która odbędzie się po zakończeniu prezentacji produktów.

Wszystkie szczegóły dotyczące prezentacji Wood-Mizer LIVE dostępne są na stronie woodmizer.pl/live.

Zapisz się do Newslettera!

Na podany przez Ciebie adres e-mail będziemy wysyłać informacje o nowo wydanym numerze "Kuriera Drzewnego", nowych artykułach oraz o nowo dodanych ogłoszeniach

   

Tak, wysyłaj mi swój Newsletter! (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).

"Kurier Drzewny" Miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. KONTAKT z nami: kontakt@kurierdrzewny.eu. Przeglądaj wydania Online: E-wydania. Reklamuj się u nas: Oferta www. Reklama w wydaniu drukowanym: Oferta. Artykuły w Kurierze Drzewnym: Artykuły.

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualności

Ruszył IX Ogólnopolski Kongres Meblarski: polskie meble – konkurencyjna Polska

Targi DREMA 2024

Dodane:

/

Kurier Drzewny
IX Ogólnopolski Kongres Meblarski skupił ekspertów z branży, którzy dyskutowali na temat bieżącej sytuacji w branży. Fot. Kurier Drzewny

Drugi dzień 40. edycji Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA rozpoczął się IX Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego. Uczestnicy mają nadzieję na dawkę najświeższych informacji oraz prognoz dotyczących branży meblarskiej.

J.O.

Drema 2024

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele sektora meblarskiego. Fot. Kurier Drzewny

Uczestników tegorocznej edycji Kongresu powitali Jarosław Michniuk, członek Rady Izby i prezes zarządu Paged Meble oraz Elżbieta Roeske, wiceprezes Grupy MTP (współorganizator wydarzenia).

Szczegóły dotyczące bieżącej sytuacji branży meblarskiej oraz perspektywy na przyszłość przedstawił Tomasz Wiktorski z firmy analitycznej B+R Studio. Wg eksperta – istnieją pewne przesłanki, aby sądzić, że sytuacja w branży producentów mebli ulega poprawie.

W kontekście całej branży drzewnej nie mogło zabraknąć dyskusji na temat surowca drzewnego. Dlatego tematem jednego z paneli dyskusyjnych były perspektywy zaopatrzenia w surowiec drzewny. Udział w nim wzięli przedstawiciele różnych sektorów obróbki drewna wskazując na główne problemy związane z pozyskaniem surowca drzewnego.

Uczestnicy Kongresu będą również rozmawiać na temat sytuacji ekonomicznej, a także możliwości, jakie daje wykorzystanie public relations w branży drzewnej i meblarskiej.

Organizatorem Kongresu jest Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, a patronem medialnym m.in. redakcja Kuriera Drzewnego.

Pełna relacja z wydarzenia już w październikowym wydaniu Kuriera Drzewnego – zaprenumeruj już dziś!



Czytaj dalej

Aktualności

DREMA otwiera swoje podwoje na kolejną edycję!

Warto odwiedzić

Dodane:

/

Dzisiaj w Poznaniu rozpoczęła się 40. edycja targów DREMA, najważniejszego wydarzenia dla branży obróbki drewna i produkcji mebli w Polsce. Gości targowych powitał Andrzej Półrolniczak, dyrektor projektu, a także Piotr Poziomski, prezes Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego oraz Artur Wolkenstein, prezes zarządu Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy.

J.O.

Tradycyjnie DREMA skupia się na innowacjach technologicznych i nowoczesnych rozwiązaniach w produkcji mebli oraz obróbce drewna. – DREMA jest nie tylko miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych, ale także platformą edukacyjną dla młodych adeptów rzemiosła drzewnego –podkreślił podczas konferencji otwarcia Andrzej Półrolniczak. Dyrektor również wskazał na dzisiejsze problemy branży dotyczące dostępności wykwalifikowanych pracowników. – Naszym celem jest nie tylko pokazywanie nowych technologii, ale również inspirowanie młodych ludzi do podjęcia kariery w tej dynamicznie rozwijającej się branży – podsumowuje Półrolniczak.

– Jesteśmy głęboko przekonani, że wydarzenia takie jak DREMA są kluczowe dla przyszłości naszego przemysłu, pomagając nam nie tylko sprostać wyzwaniom, ale także kreować nowe możliwości rozwoju – powiedział podczas ceremonii otwarcia Piotr Poziomski, prezes Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego.

Targi Drema potrwają przez cztery dni, oferując uczestnikom nie tylko wgląd w najnowsze osiągnięcia technologiczne, ale również inspirację do tworzenia przyszłości polskiego przemysłu drzewnego i meblarskiego.

Więcej informacji: www.drema.pl

Dzisiejsze otwarcie Targów DREMA rozpoczęło się od inauguracji Forum Technologów (paw. 6) zrzeszającego ekspertów z branży. Zaproszeni goście przez najbliższe dni poprowadzą wykłady i prezentacje dotyczące nowoczesnych technologii w przemyśle drzewnym i meblarskim.

W ramach nowości została uruchomiona Strefa Zrównoważonego Rozwoju (paw. 5a), skierowania do przedsiębiorców, którzy poszukują wsparcia przy wprowadzaniu zasad społecznie odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju do swoich firm.

Ciekawym punktem dla zwiedzających jest także Strefa Wiedzy organizowana przez drewno.pl, która dostarczy kolejną dawkę teorii i praktyki z różnych dziedzin związanych z przetwórstwem i obróbką drewna oraz prowadzeniem biznesu.

W poszukiwaniu widowiskowych show zachęcamy odwiedzić paw. 3, gdzie odbywają się Dni Parkieciarza wraz z Mistrzostwami w Formule Ojciec i Syn.

Ewenementem na skalę targowych wydarzeń jest Fabryka Mebli na Żywo składająca się z 3 części: zrobotyzowanej fabryki firmy Lazzoni (paw.6), Cyfrowej Stolarni firmy Infotec, a także produkcji komponentowej w paw. 5, stworzonej przez członków i partnerów Stowarzyszenia DROMA.

Finał pierwszego dnia odbędzie się w Sali Ziemi podczas uroczystej gali (wstęp za okazaniem zaproszenia). W programie zaplanowane są wręczenia nagród i jubileuszowych dyplomów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus.



Czytaj dalej

Aktualności

Eksport polskiego drewna do Chin rośnie pomimo zapowiedzi ograniczeń

Dodane:

/

Kurier Drzewny

Pomimo zapowiedzi Ministerstwa Klimatu i Środowiska o ograniczeniu wywozu nieobrobionego drewna z Polski do Chin, eksport ten w rzeczywistości wzrósł. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w pierwszym półroczu 2024 roku wartość eksportu drewna okrągłego z Polski do Chin wyniosła 1,2 mld zł, co oznacza wzrost o 15% w porównaniu do analogicznego okresu 2023 roku.

– Obserwujemy wzrost zainteresowania chińskich odbiorców polskim surowcem drzewnym – powiedział Piotr Zgorzelski, wiceminister klimatu i środowiska. Wynika to z ograniczeń w pozyskiwaniu drewna w innych krajach, a także z wysokiej jakości naszego surowca.

Ministerstwo tłumaczy, że pomimo ogólnych zapowiedzi ograniczenia eksportu, nie wprowadzono konkretnych regulacji prawnych blokujących ten proceder. – Prowadzimy prace nad zmianami legislacyjnymi, które pozwolą na efektywniejsze zarządzanie zasobami leśnymi i ograniczenie wywozu surowca za granicę – dodaje Zgorzelski.

Przedstawiciele branży leśno-drzewnej wyrażają zaniepokojenie rosnącym eksportem drewna okrągłego. – Surowiec drzewny jest strategicznym zasobem dla naszej gospodarki – mówi prezes Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. – Jego nadmierna sprzedaż za granicę prowadzi do niedoborów na rynku krajowym i ogranicza rozwój rodzimego przemysłu.

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zapewnia, że podejmie zdecydowane działania w celu ograniczenia eksportu drewna okrągłego. – Musimy zadbać o zrównoważone gospodarowanie zasobami leśnymi i zapewnić dostępność surowca dla polskich przedsiębiorców – kończy Zgorzelski.

Branża leśno-drzewna oczekuje konkretnych rozwiązań legislacyjnych, które zatrzymają wzrost eksportu drewna okrągłego do Chin i zagwarantują stabilne dostawy surowca dla krajowego przemysłu drzewnego.

Eksport rośnie

Pomimo zapowiedzi Ministerstwa Klimatu i Środowiska o ograniczeniu wywozu nieobrobionego drewna z Polski do Chin, eksport ten w rzeczywistości wzrósł. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w pierwszym półroczu 2024 roku wartość eksportu drewna okrągłego z Polski do Chin wyniosła 1,2 mld zł, co oznacza wzrost o 15% w porównaniu do analogicznego okresu 2023 roku.

– Obserwujemy wzrost zainteresowania chińskich odbiorców polskim surowcem drzewnym – powiedział Piotr Zgorzelski, wiceminister klimatu i środowiska. Wynika to z ograniczeń w pozyskiwaniu drewna w innych krajach, a także z wysokiej jakości naszego surowca. Ministerstwo tłumaczy, że pomimo ogólnych zapowiedzi ograniczenia eksportu, nie wprowadzono konkretnych regulacji prawnych blokujących ten proceder. = Prowadzimy prace nad zmianami legislacyjnymi, które pozwolą na efektywniejsze zarządzanie zasobami leśnymi i ograniczenie wywozu surowca za granicę – dodaje Zgorzelski.

Wzrost Eksportu i Obawy Branży

Przedstawiciele branży leśno-drzewnej wyrażają zaniepokojenie rosnącym eksportem drewna okrągłego. – Surowiec drzewny jest strategicznym zasobem dla naszej gospodarki – mówi prezes Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. Jego nadmierna sprzedaż za granicę prowadzi do niedoborów na rynku krajowym i ogranicza rozwój rodzimego przemysłu. Ministerstwo Klimatu i Środowiska zapewnia, że podejmie zdecydowane działania w celu ograniczenia eksportu drewna okrągłego. – Musimy zadbać o zrównoważone gospodarowanie zasobami leśnymi i zapewnić dostępność surowca dla polskich przedsiębiorców – kończy.

Potencjał Chińczyków

Chiny, jako jeden z największych rynków na świecie, mają ogromny potencjał w branży drzewnej. W ostatnich latach kraj ten stał się kluczowym odbiorcą drewna surowego, co wynika z rosnącego zapotrzebowania na materiały budowlane oraz meble. W 2020 roku Chiny odpowiadały za 45% polskiego eksportu drewna, co czyni je jednym z najważniejszych partnerów handlowych dla polskich producentów.

Wzrost zapotrzebowania

Chociaż w ostatnich latach chińska gospodarka borykała się z problemami, takimi jak spowolnienie wzrostu gospodarczego i ograniczenia związane z pandemią COVID-19, to obecnie sytuacja zaczyna się stabilizować. W miarę jak Chiny wracają do normalności, rośnie zapotrzebowanie na surowce, w tym drewno.

Eksperci wskazują, że chiński rynek może być bardziej otwarty na import drewna, co stwarza szansę dla polskich producentów. Trzeba pamiętać, że podaż mebli z Chin wzrósł od 2020 roku dwukrotnie!

Wyzwania dla polskiego przemysłu

Jednakże, rosnący eksport drewna z Polski do Chin wiąże się także z ryzykiem. W miarę jak polskie drewno staje się coraz bardziej poszukiwane, może dojść do niedoborów surowca na rynku krajowym, co zagraża rozwojowi polskiego przemysłu drzewnego. W związku z tym, kluczowe będzie wprowadzenie odpowiednich regulacji, które pozwolą na zrównoważone gospodarowanie zasobami leśnymi, a także na zapewnienie stabilnych dostaw surowca dla krajowych producentów.

Czy jesteśmy skazani?

W obliczu rosnącej konkurencji na rynku globalnym, a także wyzwań związanych z ochroną środowiska, kluczowe będzie znalezienie równowagi pomiędzy eksportem a potrzebami krajowymi. Zrównoważony rozwój powinien stać się priorytetem nie tylko dla rządu, ale także dla przedsiębiorców w branży leśno-drzewnej. Wprowadzenie praktyk odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi oraz promowanie recyklingu i ponownego wykorzystania drewna mogą pomóc w zabezpieczeniu przyszłości polskiego przemysłu.

Potencjał współpracy z Chinami

Warto również zwrócić uwagę na potencjał współpracy z Chinami w zakresie technologii i innowacji.

Chiny są liderem w wielu dziedzinach technologicznych, co stwarza możliwości dla polskich producentów do nawiązywania partnerstw i korzystania z nowoczesnych rozwiązań. Wspólne projekty mogą przyczynić się do rozwoju branży drzewnej w Polsce, a także do zwiększenia konkurencyjności na rynku międzynarodowym.

Reklama



Branża leśno-drzewna stoi przed wieloma wyzwaniami, ale także przed ogromnymi możliwościami. Kluczowe będzie wprowadzenie odpowiednich regulacji, które pozwolą na zrównoważone gospodarowanie zasobami leśnymi i zapewnienie stabilnych dostaw surowca dla krajowego przemysłu. Współpraca z Chinami oraz innowacyjne podejście do produkcji mogą przyczynić się do dalszego rozwoju polskiej branży drzewnej, co jest niezbędne dla jej przyszłości. W obliczu rosnącego eksportu drewna do Chin, ważne jest, aby polski przemysł był przygotowany na nadchodzące zmiany i potrafił wykorzystać swoje atuty na globalnym rynku.



Czytaj dalej

Aktualności

Jaka będzie przyszłość dla sektora leśno-drzewnego w Polsce?

KOOPDREW tuż, tuż…

Dodane:

/

KOOPDREW

Przed nami jedenasta edycja międzynarodowej konferencji Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego KOOPDREW 2024. To największe tego typu wydarzenie w branży leśno-drzewnej odbędzie się już 9 września br. w Poznaniu. W tym roku podczas debat, wykładów i dialogu wszyscy skupią się na jej przyszłości. Będą rozmawiać o wyzwaniach przedsiębiorstw przerabiających drewno i dostosowaniu całego sektora do zmian w lasach.

Nie masz planów na 9 września, to rezerwuj termin i przyjedź do stolicy Wielkopolski na KOOPDREW.

Nie może Ciebie tam zabraknąć.

Kongres rozpocznie się o godz. 10.00 od części okolicznościowej z okazji 30-lecia Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. To już tradycja, że podczas KOOPDREWU analitycy bankowi przekazują sporo wiedzy, która dotyczy naszej branży. Dlatego w pierwszej części przedstawiciel Banku PEKAO SA zaprezentuje analizę ekonomiczną sektora drzewnego.

Potem uczestnicy wydarzenia wysłuchają wykładu ekonomisty byłego ministra finansów, prof. Grzegorza Kołodki, który podzieli się wiedzą dotyczącą uwarunkowań i perspektyw rozwoju polskiej gospodarki.

W południe nastąpi prezentacja przedstawicieli Lasów Państwowych na temat „Kierunków i założeń w sprzedaży drewna”.

Po przerwie na kawę druga cześć wydarzenia rozpocznie się od wykładu prof. Krzysztofa Adamowicza z poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Tematem będzie „Jak przygotować przemysł drzewny i społeczeństwo na zmiany w lasach?” Profesor opublikował ponad sto prac wysokiej jakości merytorycznej w różnych czasopismach naukowych. Spotkanie to będzie preludium do debaty dotyczącej przyszłości lasów z udziałem, w której udział wezmą naukowcy, leśnicy i przedsiębiorcy, m.in.: Janusz Dawidziuk – Polskie Towarzystwo Leśne, Wiesław Krzewina – RDLP w Poznaniu, Bogdan Czemko – były dyrektor PIGPD, Katarzyna Łapińska – regionalny dyrektor ochrony środowiska we Wrocławiu i Piotr Poziomski – prezydent PIGPD.

Nie zabraknie również wystąpień przedstawicieli firm EWD i Industria Pactum.

Ostatnia część kongresu będzie czasem na rozważania i rozmowy o przyszłości branży tartacznej w Polsce. Swoimi przemyśleniami i badaniami o polskim tartacznictwie podzieli się dr. hab. Marek Wieruszewski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. To wieloletni znawca branży z wielką wiedzą na temat polskich tartaków.

Ten wykład to także wstęp do debaty, w której wezmą udział przedstawiciele firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, np.: Dominik Walaszek z MARDOMU, Bartosz Burkietowicz z firmy BURKIETOWICZ i Adam Sosnowski, POLTAREX. Rozmowy dotyczyć będą automatyzacji, robotyzacji, nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi oraz wyglądu polskiego tartaku w przyszłości.

Jak wiemy, ważna w komunikacji jest bezpośrednia rozmowa, dlatego uczestnicy KOOPDREWU będą mogli podyskutować, zadać pytania prelegentom oraz przeprowadzić dialog z przedstawicielami Lasów Państwowych.

Patronat honorowy obejmą Lasy Państwowe, a medialny GPD, KD Media, drewno.pl, Przemysł Drzewny, natomiast partnerami będą Bank PEKAO SA i DREMA, a sponsorami firmy EWD i Industria Pactum.

Szczegółowy program spotkania i informacje dotyczące uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego w zakładce XI KOOPDREW.

Rejestracja użytkowników

KOOPDREW



Czytaj dalej

Popularne

Zapisz się do Newslettera!

Otrzymuj aktualizacje bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Wysyłaj mi Newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).

 

Zapisz się do Newslettera!

Na podany przez Ciebie adres e-mail będziemy wysyłać informacje o nowo wydanym numerze "Kuriera Drzewnego", nowych artykułach oraz o nowo dodanych ogłoszeniach

   

Tak, wysyłaj mi swój Newsletter! (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).