Connect with us

Aktualności

Farby, które schną z prędkością światła

Innowacyjny system powłok podłogowych

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny, Meblarski i Leśny

Opublikowane:

/

/ Odsłon: 1 531
Kurier Drzewny

Podczas tegorocznych targów Domotex na stoisku Deco Rad, producenta nowoczesnych urządzeń do utwardzania nawierzchni za pomocą promieni UV, można było zapoznać się z systemem farb SolidLux, które schną w błyskawicznym tempie i dlatego nadają się do stosowania w miejscach użyteczności publicznej.

Wstecz1 z 2

SolidLux Instant Coating to wyprodukowany w Holandii przełomowy system kolorowych powłok podłogowych, które utwardzają się z prędkością światła. Po pozytywnym przyjęciu na krajowym rynku postanowiono wprowadzić go na rynek europejski.

Rozwiązanie dla miejsc, które nigdy nie śpią

Po latach badań udało się opracować kolorową powłokę podłogową klasy przemysłowej, która utwardza ​​się niemal natychmiast po wystawieniu na działanie promieni UV i jest odporna na duże obciążenia mechaniczne oraz chemiczne. Jest to idealne rozwiązanie w każdej sytuacji, w której przedłużające się prace konserwacyjne lub remontowe podłogi mogą zakłócić codzienne funkcjonowanie. Wystarczy wspomnieć o parkingach, halach produkcyjnych, szpitalach i dużych osiedlach.

Dzięki technologii UV suszenie i utwardzenie zostały skrócone do jednego procesu, podczas którego powleczona powierzchnia jest wystawiona na działanie promieni UV za pomocą przenośnej lub ręcznej lampy UV.

Natychmiastowe utwardzenie sprawia, że ​​powłokę podłogową można nakładać nie zakłócając normalnej działalności w danym miejscu. W wielu przypadkach może to pomóc w wyeliminowaniu przestojów i uciążliwych przerw w pracy.

Wstecz1 z 2

"Kurier Drzewny" Miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. KONTAKT z nami: kontakt@kurierdrzewny.eu. Przeglądaj wydania Online: E-wydania. Reklamuj się u nas: Oferta www. Reklama w wydaniu drukowanym: Oferta. Artykuły w Kurierze Drzewnym: Artykuły.

Czytaj dalej
Reklama
KLIKNIJ aby skomentować

Popularne w tym miesiącu