Connect with us

Aktualności

Targi w Norymberdze to ważne wydarzenie dla polskich wystawców

Szansa dla firm na nowe kontakty

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny i Meblarski

Dodane:

Targi w Norymberdze
Stawiając na wybitnie specjalistyczne imprezy o międzynarodowym charakterze, a także na branże, które cieszą się wielkim zainteresowaniem polskiego rynku, targi norymberskie są bardzo dobrą platformą dla polskich podmiotów, chcących zdobywać rynek zarówno niemiecki, jak i europejski - mówił Peter Ottmann, CEO NürnbergMesse. Fot. KRiSFOTO; NuernbergMesse GmbH

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Holz-Handwerk oraz Fensterbau Frontale w Norymberdze – odbędą się one w dniach 18 – 21 marca 2020 roku. Nie warto zwlekać do ostatniej chwili, należy już się zarejestrować, bo udział w tych wydarzeniach jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich produktów klientom z całego świata.

Wstecz1 z 3

W ostatnim dziesięcioleciu polska gospodarka rozwija się tak szybko, jak żadna inna wśród państw członkowskich Unii Europejskiej.

Podobny obraz wyłania się ze statystyk Centrum Targowego w Norymberdze, gdzie polski udział wzrósł w ciągu ostatnich czterech lat o 67 proc. po stronie wystawców i o 42 proc. po stronie odwiedzających, co czyni Polskę czempionem wzrostu na imprezach organizowanych przez NürnbergMesse.

W roku 2018 wzięło w nich udział łącznie ponad 13 tysięcy odwiedzających profesjonalistów z różnych branż oraz 445 wystawców z Polski. Rosnąca gospodarka krajowa może znaleźć i znajduje w Norymberdze znakomite szanse eksportu.

– Stawiając na wybitnie specjalistyczne imprezy o międzynarodowym charakterze, a także na branże, które cieszą się wielkim zainteresowaniem polskiego rynku, targi norymberskie są bardzo dobrą platformą dla polskich podmiotów, chcących zdobywać rynek zarówno niemiecki, jak i europejski – mówi Peter Ottmann, CEO NürnbergMesse, podczas konferencji prasowej, która odbyła się 27 listopada w Warszawie.

Wstecz1 z 3

Kurier Drzewny - ogólnopolski miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. Nasza gazeta ukazuje się w nakładzie 20 000 egz. KONTAKT: kontakt@kurierdrzewny.eu

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze