Connect with us

Aktualności

Podłogi z naszego kraju w najlepszym wydaniu

Polscy producenci podłóg na targach w Hanowerze

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny i Meblarski

Dodane:

Kurier Drzewny

Podczas tegorocznych targów Domotex można było przekonać się, że podłogi drewniane od polskich producentów cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów z całego świata.

Wstecz1 z 2

Targi Domotex to trzy intensywne dni, podczas których można zapoznać się z najbardziej aktualnymi trendami w dziedzinie pokryć podłogowych. Nic dziwnego, że również wystawcy z naszego kraju chętnie biorą udział w tym wydarzeniu, prezentując nowe kolekcje i poszukując inspiracji do kolejnych produktów.

 

Do Polski po piękną podłogę

– Pamiętam czasy, kiedy Polacy, chcący zainwestować w dobrze wykonaną i ładnie wyglądającą podłogę z drewna, musieli jeździć za granicę. Dziś mamy odwrotną sytuację: to do nas przyjeżdżają klienci ze Stanów Zjednoczonych czy Chin, bo wiedzą, że nigdzie indziej nie będą mogli znaleźć tak dobrego produktu – przekonuje Karolina Sieniawska z firmy Jawor-Parkiet. Na stoisku tego przedsiębiorstwa można było premierowo obejrzeć m.in. nową kolekcję dwuwarstwowych podłóg dębowych Color Inspiration.

– Ta kolekcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów – mówi Karolina Sieniawska. Oferująca dotychczas osiem oryginalnych, inspirowanych Italią dekorów, zyskała uznanie nie tylko odbiorców ostatecznych, ale także architektów i projektantów.

Na firmy można było także zapoznać się z nowym wymiarem podłogi FertigDeska Maxi. Są to deski o szerokości 140 – 150 mm, długości 1500 – 2200 mm oraz grubości 15 mm (grubość warstwy użytkowej ok. 3,6 mm).

Nowoczesne urządzenie podpowie, co wybrać

Kurier Drzewny

DigiFloors to urządzenie wyposażone w sensor, umożliwiające sprawdzenie, jak w danym miejscu w mieszkaniu będzie prezentować się wybrany wzór podłogi.
Fot. Aleksandra Lamek

Ciekawym rozwiązaniem, które ma pomóc klientom w podjęciu decyzji o zakupie podłogi, jest urządzenie DigiFloors wyposażone w sensor. Umożliwia sprawdzenie, jak w mieszkaniu będzie prezentować się wybrany wzór podłogi.

Pozwala ono również na dużą precyzję pomiaru i w ciągu kilku sekund tworzy dokładny plan pomieszczenia, pozwalając wygenerować oddzielny rzut dla każdego z pokoi. Ponadto urządzenie jest w stanie obliczyć dokładną powierzchnię podłogi oraz listew potrzebnych do montażu.

Wstecz1 z 2

Kurier Drzewny - ogólnopolski miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. Nasza gazeta ukazuje się w nakładzie 20 000 egz. KONTAKT: kontakt@kurierdrzewny.eu

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze