Connect with us

Aktualności

Nowa data Międzynarodowych Targów Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL w Lublinie

Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL zostały przełożone.

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny i Meblarski

Dodane:

Kurier Drzewny

Odbywające się w Lublinie (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11) Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL zostały przełożone. Wydarzenie odbędzie się w dn. 15-17 maja 2020 roku. Tematem wiodącym tegorocznej edycji Targów LUBDREW & METALL będą nowoczesne technologie w branży drzewnej i obróbki metalu oraz trendy w meblarstwie.

 

Dla kogo?

Targi LUBDREW & METALLto jedyna inicjatywa mająca na celu prezentację firm działających w sektorze drzewnym oraz metalowymw tym regionie kraju.To świetne miejsce do spotkań producentów mebli, właścicieli i pracowników składów drewna, zakładów obróbki drewna, zakładów stolarskich czy zakładów parkieciarskich, a także przedstawicieli wszystkich kluczowych sektorów przemysłu oraz korporacji (motoryzacyjnych, maszynowych, transportowych, specjalistycznych).

Dlaczego warto?

LUBDREW & METALLto wydarzenie, które jest nie tylko świetną okazją do zapoznania się z nowościami w branży obróbki drewna i metalu, ale przede wszystkimszansą na sprawdzenie maszyn podczas ich pracy. Trwające 3 dni spotkanie stwarza szerokie możliwości nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń oraz informacji.

Co nowego?

W tym roku, po za firmami oferującymi produkty i usługi w zakresie obróbki drewna, na Targach LUBDREW & METALL zaprezentują się także wystawcy specjalizujący się w obróbce metali. Wśród produktów prezentowanych w strefie obróbki drewna znajdą się m.in.: maszyny i urządzenia do obróbki drewna i przemysłu meblarskiego, oprogramowanie, materiały, chemikalia, komponenty i akcesoria, narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Z kolei strefa obróbki metali obejmie m.in.: maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali, obrabiarki CNC, oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, wycinarki laserowe, przecinarki plazmowe, wykrawarki, prasy krawędziowe czy narzędzia precyzyjne.

Zasady wstępu

Wstęp na Targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub na miejscu w Biurze Targów.

Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL
15-17 maja 2020
Targi Lublin S.A.; ul. Dworcowa 11, Lublin

Szczegóły: www.lubdrew.pl

Kurier Drzewny - ogólnopolski miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. Nasza gazeta ukazuje się w nakładzie 20 000 egz. KONTAKT: kontakt@kurierdrzewny.eu

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Powiadom o

Najnowsze