Connect with us

Galeria

Niezawodne i nowoczesne narzędzia do stolarki, podłóg i mebli

POLCOMM – dostawca dedykowanych rozwiązań narzędziowych

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny, Meblarski i Leśny

Opublikowano:

/

Kurier Drzewny

[tps_header]

POLCOMM z Chlewisk k. Lubartowa specjalizuje się w narzędziach skrawających do produkcji mebli, drewnianej stolarki budowlanej oraz podłóg. Firma produkuje narzędzia specjalistyczne, często w jednostkowych egzemplarzach, zapewniające wytwarzanie formatek meblowych lub profili okiennych czy drzwiowych, charakterystycznych dla określonego producenta. Produkty dostosowane są do jednostkowych wymagań klienta nie tylko pod względem podstawowych parametrów narzędzia, jakimi są jego wymiary, ale także odpowiednio do obrabianego materiału, maszyny i warunków pracy.

[/tps_header]

Produkcja pod określone wymagania odbiorcy

Podlubartowski producent od niespełna 20 lat obecny jest w sektorze obróbki drewna. Swoją działalność rozpoczął od oferowania noży wymiennych. Po kilku latach powstała pierwsza z dwóch fabryk produkujących narzędzia skrawające.

Firma dynamicznie rozwijała zakres swoich możliwości produkcyjnych, rozwiązań systemowych i informatycznych.

Wieloletnie doświadczenie zaowocowało zróżnicowaną ofertą narzędzi skrawających do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw. Obecnie POLCOMM jest cenionym na rynku ekspertem dedykowanych rozwiązań narzędziowych.

Produkuje narzędzia specjalistyczne, często w jednostkowych egzemplarzach, zapewniające wytwarzanie formatek meblowych lub profili okiennych czy drzwiowych, charakterystycznych dla określonego producenta.

– POLCOMM na rynku wyróżnia się innowacyjnością i elastycznością. Jest w stanie dostosować się do klienta w każdym aspekcie.

Nasza firma nie wykonuje narzędzi masowych, typowych, ale wychodzi naprzeciw obecnym tendencjom wśród producentów, którzy chcą się wzorniczo odróżnić od konkurencji, więc sięgają po narzędzia profilowe, wykonywane tylko dla nich – mówi Iwona Paczuska, specjalista ds. marketingu i PR w firmie POLCOMM. – Oferujemy także wsparcie i doradztwo techniczne w zakresie obróbki, doboru narzędzi oraz technologii produkcji.

Atutem firmy są doświadczeni doradcy techniczni, którzy potrafią doradzić klientom w doborze narzędzi, zaproponować zmiany w procesach obróbki i pomóc we wdrożeniu całościowej technologii.

We własnym biurze konstrukcyjnym nasza firma projektuje wysoko specjalistyczne narzędzia skrawające.

Produkty dostosowane są do jednostkowych wymagań klienta, nie tylko pod względem podstawowych parametrów narzędzia, jakimi są jego wymiary, ale także, odpowiednio do obrabianego materiału, maszyny i warunków pracy.

Dzięki temu, że nasze wyroby spełniają oczekiwania odbiorców, obecnie ponad 80 procent nowych zamówień otrzymujemy z polecenia- dodaje Iwona Paczuska.

Strony: 1 2 3 4 5 6

 • Kurier Drzewny

 • Kurier Drzewny

 • Kurier Drzewny

 • Kurier Drzewny

 • Kurier Drzewny

 • Kurier Drzewny

 • Kurier Drzewny
 • Kurier Drzewny
 • Kurier Drzewny
 • Kurier Drzewny
 • Kurier Drzewny
 • Kurier Drzewny

"Kurier Drzewny" Miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. KONTAKT z nami: kontakt@kurierdrzewny.eu. Przeglądaj wydania Online: E-wydania. Reklamuj się u nas: Oferta www. Reklama w wydaniu drukowanym: Oferta. Artykuły w Kurierze Drzewnym: Artykuły.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Popularne w tym miesiącu

Zapisz się do Newslettera!

Wysyłaj mi Newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).

 

Zapisz się do Newslettera!

Na podany przez Ciebie adres e-mail będziemy wysyłać informacje o nowo wydanym numerze "Kuriera Drzewnego", nowych artykułach oraz o nowo dodanych ogłoszeniach

   

Tak, wysyłaj mi swój Newsletter! (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).