Connect with us

Technika i technologie

Najwyższa jakość powierzchni

Automaty szlifierskie WEBER

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny i Meblarski

Dodane:

Automaty szlifierskie WEBER

Jak szlifować szybko i precyzyjnie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności energetycznej? Odpowiedź na to pytanie zna firma WEBER, która zaprezentowała podczas targów LIGNA m.in. maszyny z serii KSN i KSF.

Wstecz1 z 2

 

Rozwiązania doceniane przez klientów

– Na targach LIGNA pokazujemy rozwiązania, które są znane i cenione przez naszych klientów – mówi Paweł Boratyński, przedstawiciel firmy WEBER w Polsce. – Mamy m.in. serię maszyn KSN, które mogą być konfigurowane do czterech agregatów i cieszą się niesłabnącą popularnością na rynku.

„Dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej wydajności przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykończenia, przedsiębiorstwo oferuje maszynę KSF.”

Automaty szlifierskie KSN są przeznaczone do szlifowania drewna, forniru i lakieru. Oprócz stacji taśmy szerokiej, szlifowania krzyżowego i „X-Szlif” można w nich również zamontować stację z technologią szlifowania WEBER CBF, trzewiki segmentowe ISA/ISD oraz kompletną stację z technologią szczotkowania WEBER. Dzięki tym rozwiązaniom uzyskuje się idealnie wygładzoną powierzchnię.

 

Wydajność w parze z jakością wykończenia

Automaty szlifierskie WEBER
Dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej wydajności przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykończenia, przedsiębiorstwo oferuje maszynę KSF. – Jest to seria przeznaczona do zastosowań przemysłowych – podkreśla Paweł Boratyński. – Warto wspomnieć, że najszybsza z maszyn w tej serii pracuje z szybkością do 70 m na minutę.

Umożliwia to zaawansowany technologicznie system uzbrojony w potężne napędy i 10 różnych agregatów, m.in. kalibrujący do szlifowania wykańczającego czy elementów profilowanych.
Bogate wyposażenie maszyn z tej serii sprawia, że są szczególnie cenione przez producentów mebli wykonywanych na zamówienie.
– Chodzi o zapewnienie elastyczności produkcji, a nasze urządzenia ją gwarantują – oznajmia przedstawiciel firmy.

Wstecz1 z 2

Kurier Drzewny - ogólnopolski miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. Nasza gazeta ukazuje się w nakładzie 20 000 egz. KONTAKT: kontakt@kurierdrzewny.eu

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze