Connect with us

Aktualności

Meble Polska 2020 już w lutym. Targi meblowe w Poznaniu

Targi meblowe w Poznaniu

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny i Meblarski

Dodane:

Meble Polska

Nie jak dotychczas w marcu, ale już w dniach 25-28 lutego 2020 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja wystawy MEBLE POLSKA – największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Zmiana terminu wynika z rosnącego znaczenia wydarzenia na arenie światowej. Dzięki niej w tym wydarzeniu w Polsce będą mogli uczestniczyć kupcy meblowi, którzy dotąd w marcu wybierali maraton targowy odbywający się na Dalekim Wschodzie.

Wstecz1 z 2

 

W światowej czołówce

Targi MEBLE POLSKA stanowią jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli i zaliczane są do elitarnego grona najważniejszych biznesowych imprez targowych branży meblarskiej na świecie. Odwiedzają je kupcy meblowi z blisko 70 krajów.

Obok licznej grupy reprezentującej polską sieć detaliczną do Poznania regularnie przyjeżdżają przedstawiciele większości liczących się grup zakupowych i sieci salonów meblowych z Europy oraz wielu hurtowych dystrybutorów mebli z innych kontynentów. W lutym 2020 roku frekwencja zwiedzających zapowiada się wyjątkowo dobrze.

– Mamy już potwierdzenia, że dzięki zmianie daty do Poznania na zakupy przyjadą kupcy meblowi najwyższej rangi, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w naszych targach – mówi dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka.

 

Największa prezentacja polskich mebli

MEBLE POLSKA to największa na świecie prezentacja oferty polskiego przemysłu meblarskiego.

Tradycyjnie towarzyszą jej biznesowe Targi Wnętrz Home Decor oraz wydarzenie ARENA DESIGN, które tym razem odbędzie się pod hasłem Slowness. Łącznie na terenie targów w 11 pawilonach swoją ofertę przedstawi około 500 firm i marek.

Ekspozycja edycji 2020 wygląda wyjątkowo interesująco.

Obecność w Poznaniu zapowiedzieli wszyscy wiodący producenci mebli z Polski zainteresowani rozwojem eksportu. Na targach, oprócz korzystnych cenowo mebli z płyty meblowej, będzie można zobaczyć także produkty wytwarzane z litego drewna oraz inne meble z segmentu high-end.

Ciekawie zapowiada się też ekspozycja mebli tapicerowanych i materacy, w produkcji których Polska jest światowym liderem. Wzorem innych kontraktacyjnych targów mebli na świecie część ekspozycji oferowana na wyłączność kluczowym kupcom, dysponującym największymi budżetami zakupowymi, prezentowana będzie w ramach zamkniętych przestrzeni (tzw. secret rooms).

W wystawie chętnie uczestniczą też firmy zagraniczne, głównie z Europy Wschodniej, które chcą w ten sposób dotrzeć do kupców meblowych z całego świata, przyjeżdżających do Poznania. Zainteresowanie organizacją stoiska narodowego wyraził, na przykład, klaster producentów mebli z Ukrainy.

Uznali oni MEBLE POLSKA za główną, strategiczną biznesową wystawę mebli dla Europy, gdzie gromadzą się wszyscy europejscy nabywcy. Szczegółowe informacje i lista zgłoszonych firm znajdują się na stronie www.meblepolska.pl

Wstecz1 z 2

Kurier Drzewny - ogólnopolski miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. Nasza gazeta ukazuje się w nakładzie 20 000 egz. KONTAKT: kontakt@kurierdrzewny.eu

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze