Connect with us

Wydarzenia

Innowacyjne rozwiązania dla producentów opakowań

Dni tematyczne WEINIG Dimter

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny i Meblarski

Dodane:

Kurier Drzewny

Produkujecie palety lub skrzynie? Jeżeli tak, to nie możecie przeoczyć Dni Tematycznych dla producentów opakowań w firmie WEINIG Dimter, które odbędą się w dniach 23 i 24 października 2019 roku w Illertissen. Na żywo zostaną zaprezentowane rozwiązania dla dużych i małych zakładów, a tematem przewodnim będzie „Cyfryzacja i automatyzacja”.

Kurier Drzewny

Nowoczesne rozwiązania do rozkroju

Głównymi atrakcjami spotkania będą: prezentacja wysokowydajnej poprzecznej pilarki optymalizującej OptiCutS 90 ze sztaplowaniem przez robota oraz premiera modułowej optymalizerki OptiCut S 50+.

Podczas Dni Otwartych zobaczyć będzie można również urządzenia z całej oferty nowoczesnych rozwiązań do rozkroju; począwszy od systemu pozycjonowania EasyStop, poprzez pilarki podstołowe OptiCut C 50 i C 700+, pilarki suwakowe S 90 Superdrill z agregatem wFlex+ do rozkroju na szerokość, aż po pilarki przelotowe OptiCut 260 i 450 Quantum.

Proste zarządzanie produktem

Będzie można się także przekonać o tym, jak proste może być zarządzanie produktem i opracowanie zleceń dzięki specjalnemu programowi dla producentów opakowań OptiPal.

Spotkanie uzupełnią pokazy najróżniejszych rozwiązań do oznaczania elementów. Zaprezentowana zostaną również pilarka do rozkroju wzdłużnego VarioRip 310 M2 oraz FlexiRip z pilarką podstołową C 700+ firmy Raimann, jak również system do skanowania drewna LuxScan EasyScan+.

Gościnne wykłady i prezentacje

Program imprezy uświetnią interesujące wykłady gościnne, między innymi Związku Producentów Opakowań Drewnianych, Płyt i Opakowań Eksportowych HPE oraz firmy Perusch Paletten czy też Woodcare Solution na temat automatyzacji przez roboty.

Dodatkowo do udziału zaproszono wystawców, z którymi na miejscu będzie można omówić wszystkie interesujące zagadnienia.

Eksperci z przedsiębiorstw: WEINIG z działu struganie oraz HOLZ HER od pilarek do płyty oraz techniki CNC, jak również firm (gości), takich jak: Acadon, AB Nageltechnik, AL-KO, Allen Coding, BeA, BES-Bollmann, Bostitch, Cetec, Corali, Dupatec, Elried, Euroblock, ITW Befestigungssysteme, Pfleiderer, P+K-Industrieanlagen, REA i Woodform, będą również do państwa dyspozycji.

Imprezę branżową i spotkanie z partnerami, wystawcami oraz klientami umili kolacja bawarska, która odbędzie się 23 października.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej verpackertage.weinig.com

Chcesz wiedzieć więcej?

Tel: 602 792 553; weinig@weinig.com.pl
Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są również na stronie: verpackertage.weinig.com

Kurier Drzewny - ogólnopolski miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. Nasza gazeta ukazuje się w nakładzie 20 000 egz. KONTAKT: kontakt@kurierdrzewny.eu

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze