Connect with us

Wydarzenia

DOMOTEX 2020: Znacznie więcej niż podłogi

Trendy z całego świata w Hanowerze

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny i Meblarski

Dodane:

DOMOTEX 2020
Panele „SwissClic” firmy Swiss Krono zapewniają szybki i bezproblemowy montaż oraz atrakcyjny wygląd. Fot. Swiss Krono

Podczas targów DOMOTEX, które odbędą się w dniach 10 – 13 stycznia 2020 roku, będzie można przekonać się, w jaki sposób dywany, elementy z korka lub panele można wykorzystać do stworzenia nastrojowych wnętrz. Producenci, tacy jak Oriental Weavers, Wicanders i Swiss Krono, zaprezentują ciekawe rozwiązania, dzięki którym wykładziny podłogowe przyciągają wzrok, a podłogi wizualnie współgrają ze ścianami.

 

Hasłem przewodnim dla targów DOMOTEX 2020 jest „ATMYSPHERE”. W ramach tej ogólnej tematyki wiodące światowe targi dywanów i wykładzin podłogowych koncentrują się na konkretnych aspektach mających na celu poprawienie samopoczucia w przestrzeniach, w których mieszkamy i pracujemy. Jednym z takich aspektów jest „Floor & More” – założenie, według którego dywaniki, elementy korkowe i panele nie muszą ograniczać się do podłóg, ale mogą ozdabiać sufity i ściany, tworząc zintegrowany projekt – spójną, indywidualną atmosferę, która dodatkowo poprawia nastrój.

W nadchodzącej edycji targów DOMOTEX pojawi się szereg produktów, które stanowią przykład tego podejścia.

 

Nowoczesne gobeliny

Firma Oriental Weavers pokaże gobeliny, które można łączyć z dywanami, aby nadać pokojom spójny stylistycznie wygląd. Produkt o nazwie „Seszele” to nowoczesny gobelin tkany maszynowo o klimatycznym, abstrakcyjnym wzorze w chłodnych kolorach, dostępny w pięciu rozmiarach.

Stosowane w połączeniu z poduszkami „Kelim”, z ich starodawnymi wzorami i ciepłymi tonami, które uzupełniają pokrycia podłogowe w stylu orientalnym, tworzą harmonijną, stylową przestrzeń.

 

Efektowne elementy z korka

„Dekwall” firmy Wicanders, marki należącej do AMORIM Deutschland GmbH, to kolekcja elementów ściennych na bazie korka inspirowanych naturą.

Dostępne w szerokiej gamie wzorów, faktur, kolorów i kształtów, mogą być łączone z wykładzinami podłogowymi z korka Wicanders, aby stworzyć jeszcze bardziej efektowne wnętrza.

Ponieważ są wykonane z naturalnego korka, moduły zapewniają komfortowe warunki życia i pracy – ciszę i ciepło. Te żywe struktury ścian firmy Wicanders składają się z dwóch warstw korka, są łatwe w pielęgnacji i hipoalergiczne.

 

Proste w montażu panele

Panele „SwissClic” firmy Swiss Krono zapewniają najwyższą prostotę, jeśli chodzi o realizację zintegrowanych koncepcji wnętrza.

Precyzyjna technologia łączenia oznacza, że​​panele można szybko i łatwo zamontować, bez żadnych specjalnych narzędzi, aby utworzyć jednolite okładziny ścian lub sufitów z praktycznie niewidocznymi połączeniami.

Panele można pokryć specjalną folią podkładową, co pozwala na pomalowanie ich na prawie każdy kolor.

Panele SwissClic są również dostępne w autentycznym wyglądzie drewna i nieoszlifowanym wyglądzie betonu, co daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.

Są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Można je wykorzystać także jako pochłaniające dźwięk okładziny akustyczne, zdolne do zmniejszenia hałasu otoczenia nawet o 50 procent.

Kurier Drzewny - ogólnopolski miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. Nasza gazeta ukazuje się w nakładzie 20 000 egz. KONTAKT: kontakt@kurierdrzewny.eu

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze