Connect with us

Aktualności

Bałtyckie produkty drzewne na ZOW

Elementy do produkcji mebli

Kurier Drzewny. Magazyn Drzewny i Meblarski

Dodane:

Kurier Drzewny

Producenci elementów drewnianych w Europie Północnej, grupa 5 firm pod nazwą „Baltic American Concord”, zajmuje wiodącą pozycję zarówno w litewskim przemyśle drzewnym, jak i metalowym. Ich wyroby można będzie zobaczyć na targach ZOW.

Wszystkie spółki z grupy BAC mają siedzibę na Litwie i posiadają ponad 20-letnie doświadczenie na rynkach lokalnych i zagranicznych w produkcji elementów drewnianych dla przemysłu meblarskiego.
Firmy stosują nowoczesne technologie produkcyjne, które gwarantują produkty najwyższej jakości i umożliwiają elastyczność w zaspokajaniu potrzeb różnych klientów.
Przedsiębiorstwa pod flagą grupy BAC:

  •  Apvalus medzio gaminiai (AMG) – producent drewnianych kołków, szpilek, uchwytów i szczotek.
  •  Universalus medzio produktai (UMP) – producent elementów drewnianych dla przemysłu meblarskiego.
  • U¸mojai su garantijomis, UAB (USG) – elementy brzozowe dla przemysłów: meblarskiego, płytowego i parkietów.
  •  „UMPT technika”, UAB (UMPT) – produkcja maszyn i urządzeń do obróbki metali.

Produkty wytwarzane przez spółki z grupy BAC to m.in.: drewniane kołki i nogi meblowe, boki i fronty szuflad, lakierowana sklejka, profile i ramy, elementy brzozowe oraz maszyny do prasowania brykietów z trocin.

  • Kurier Drzewny

  • dav

  • Kurier Drzewny

Kurier Drzewny - ogólnopolski miesięcznik branży drzewnej, meblarskiej i leśnej. Jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2008 roku. Nasza gazeta ukazuje się w nakładzie 20 000 egz. KONTAKT: kontakt@kurierdrzewny.eu

Czytaj dalej
Reklama
Kliknij aby skomentować
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Powiadom o

Najnowsze